EDREMİT’TE ÖĞRENCİLERE TRAFİK KURALLARI VE YAYA EĞİTİMİ

Edremit Belediyesi tarafından 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere “Trafik Kuralları ve Yaya Önceliği” eğitimi verildi.

2019 Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Edremit’in Karagözoğlu İlkokulu’nun öğrencilerine Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından “Trafik Kuralları ve Yaya Önceliği”

eğitimi verildi. Vatandaşlar arasında “Trafikte Yaya Önceliği” bilincini oluşturmak adına Edremit Belediyesi’nce sürdürülen “Önce Yaya” projesine Edremit’in en küçük yayaları da dâhil oldu. Eğitim esnasında “Trafikte Yaya Önceliği” kuralları ile birlikte Avrupa Hareketlilik Haftasının bu yılki temasına uygun “Güvenli yürüyüş ve bisiklet” ile ilgili faydalı ve önemli bilgiler öğrenciler ile paylaşıldı. Edremit Belediye Başkanı Sayın Selman Hasan Arslan da meclis salonunda yapılan eğitimde çocukları karşılayarak, Avrupa Hareketlilik Haftası ilkelerini ve amaçlarını anlattı. 20.09.2019

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya