AYVALIK ANFİ TİYATRO TEPEDEN TIRNAĞA YENİLENDİ.

Ayvalık Kültür Sanat Günleri gibi önemli etkinliklere ev sahipliği yapan Ayvalık Belediyesi Amfi Tiyatrosu’nun; 2007-2008 yılları arasından yapılan çalışmalarla konuk kapasitesi 3 katına çıkarılarak 4500 kişi ağırlayacak duruma getirildi ve genel görünüm Ayvalık’ın dokusuna uygun şekilde düzenlendi. Konukların yiyecek ve içecek alışverişlerini yapabilmeleri için kantin yapılıp, giriş çıkışlar sağlıklı hale getirildi. Yüzlerce ünlü ismi ağırlayan kulisler iyileştirilip, yol ve peyzaj düzenlenmesi yapıldı.

Kapaklı’ya Dev Yatırım

Kapaklı Belediyesi’nin İddialı Projelerinden Bir Tanesi Olan Kapaklı Kültür Merkezi Projesinin İhale Sözleşmesi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye başkanı İrfan Mandalı ve Yüklenici Firma Yöneticileri Tarafından İmzalandı.

Kaytazdere Saralkent Halk Plajı 2.Kez Mavi Bayrak Aldı

Kaytazdere Saralkent Halk Plajı 2.Kez Mavi Bayrak Aldı

Kaytazdere Beldesi Saralkent Halk Plajı, 44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın (FEE), belli kriterlere sahip plaj ve marinalara verdiği bir ödül olan Mavi Bayrak ödülünü ikinci kez almaya hak kazandı. Mavi Bayrak, Saralkent Plajında düzenlenen bir törenle göndere çekildi.

İŞİMİZ DE BALYA GÜCÜMÜZ DE BALYA…

İlçemiz merkezinde kurulan perşembe pazarında Balya halkı bir sürpriz le karşılaştı.
Belediye Başkanımız Sn.Osman KILIÇ Belediye taksi hizmetini bizzat kendisi yerine getirdi.

BAŞKANLAR MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 11.00'de Belediye Meclis Odasında mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.

KENT PARK PROJESİNİN TEMELİ ATILDI

Cengiz Balkan "Gökçetepe Mahallesi Kent Park Projemizin temelini bugün itibariyle atmış bulunuyoruz. Tüm halkımıza şimdiden hayırlı olsun."dedi

 

KÜÇÜKKUYU’DA AFET

14.01.2017 Gece 23:30’da şiddetlenen yağış ile birlikte Kazdağlarındaki karlarında erimesi ile Ilıca Deresi ile Mıhlı Çayımız taştı. Belediye personelimizin anında müdahalesi sonucu can kaybı yaşanmazken beldemizde maddi zararlar meydana geldi.

ÇINARCIK BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA VİNÇ EKLENDİ

Çınarcık Belediyesi; belediye çalışmalarında ihtiyaç duyulan ve değişik alanlarda kullanılmak üzere araç filosuna vinç takviyesi yaptı.

Yalova Belediyesi’nden hibe olarak alınan Ford Cargo aracı ihtiyaca göre revize edilerek vinç aracı olarak kullanıma hazır hale getirildi

KEPEZ BELEDİYESİ SAHİLLERİN TEMİZLİĞİNE ÖNEM VERİYOR

Geçtiğimiz yıl halk plajını mavi bayrakla taçlandıran Kepez Belediyesi yaz sezonu hazırlıklarına başladı. Kepez sahillerinin bakımında kullanılacak olan Sahil Temizleme Makinasının alımı gerçekleşti. Çevre bilincine önem veren Kepez Belediyesi, halka hizmet noktasında bu yaz da yenilikçi ve çağdaş sistemler ile kentlilere hizmet etmeyi hedefliyor. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk MUTAN, kentlilerimize en iyi hizmeti vermek için araç filomuza bir yenisini ekledik. Doğa dostu kent olan mavi ve yeşil korunduğu Kepezimizde sahillerimizin bakımı çok önemli. Yeni aracımızın halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Başkanın Mesajı

  • Doğa ve biz

    Yerel Yönetimlerin birincil görevi; tüm canlıların yaşamı için vazgeçilmez olan doğa ve çevrenin korunması için gerekli önlemleri almak, her türlü girişimde bulunmak

    incele
  • 1
  • 2
  • 3

İletişim

  bilgi (@) emarceb.gov.tr
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya