BİRLİĞİMİZİN 2020 OCAK AYI ENCÜMEN TOPLANTISINI ÇERKEZKÖY’DE GERÇEKLEŞTİRDİK

Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliğimiz’in 2020 Ocak Ayı Encümen toplantısı Birlik Üyemiz olan Çerkezköy Belediyesi’n de gerçekleştirildi.

Encümen üyelerimizden Çerkezköy Belediye Başkanımız Sn. Vahap AKAY’yı makamında ziyaret ettikten sonra toplantı salonuna geçildi. Edremit Belediye Başkanımız Sn. Selman Hasan ARSLAN’ın başkanlık ettiği toplantıda, Foça Belediye Başkanımız Fatih GÜRBÜZ, Saray Belediye Başkanımız Sn. Özgen ERKİŞ, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcımız Sn. İrfan MUTLUAY, Burhaniye Belediyesi Meclis Üyemiz Sn. Oya ÖZARKON, Küçükkuyu Belediye Meclis Üyemiz Sn. Selçuk ŞAHİN, Birlik Müdürümüz Sn. İmam Bakır DAMAR ve Birlik Meclis Üyelerimiz Sn. İbrahim ÇEKÇİ, Sn. Şahin YILMAZ ve Sn. Mehmet KAR hazır bulundular. Çerkezköy Belediyesi’nin yaşamış ve yaşamakta olduğu çevre sorunlarının görüşüldüğü toplantıda, Kırklareli Kent Konseyi Meclis Çevre Komisyonu Başkanı Sn. Göksal ÇİDEM ‘in Ergene Havzası çevre sorunları konulu sunumu ile Birlik Danışmanımız Sn. Salih SÖNMEZIŞIK’ın Kanal İstanbul konulu sunumlarının yapıldığı toplantıda gündemdeki konular görüşülerek, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi. 29.01.2020

Benzer Haberler

Dil Seçimi

Turkish Bulgarian Dutch English French German Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Swedish

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya