BİRLİĞİMİZİN 2019 TEMMUZ AYI ENCÜMEN TOPLANTISI ÇANAKKALE’DE KİRAZLI’YA DESTEK ÇALIŞMALARI EŞLİĞİNDE YAPILDI

BİRLİĞİMİZİN 2019 TEMMUZ AYI ENCÜMEN TOPLANTISI ÇANAKKALE’DE KİRAZLI’YA DESTEK ÇALIŞMALARI EŞLİĞİNDE YAPILDI

EGE ve MARMARA ÇEVRE BELEDİYELER BİRLİĞİMİZİN 2019 Temmuz ayı Encümen Toplantısı Çanakkale Belediyesi’nde yapıldı. Edremit Belediye Başkanımız Sn. S.Hasan ARSLAN 'ın Başkanlık ettiği toplantıda, Saray Bld.Bşk.nımız Sn.Özgen ERKİS -Kaytazdere Bld. Başkanımız Ali KANGAL - Çanakkale Bld.Bşk.Yrd. Sn. İrfan MUTLUAY - Burhaniye Bld.Mec.Üyemiz Sn: Oya ÖZARKON ve Küçükkuyu Bld.Mec.Üyemiz Sn: Selçuk Şahin hazır bulundular. Gündemdeki konular görüşülerek önümüzdekidönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 

Encümen toplantısının ardından Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği ile Çanakkale Belediyesi ortaklığında Çanakkale'nin tek içme ve kullanma suyu kaynağının yer aldığı Kirazlı Atikhisar Havzası'nda yürütülen metalik madencilik faaliyetlerinin bölgede yarattığı büyük zarara karşı, tek ses olmak için milletvekilleri, belediye başkanları, STK temsilcilerinin yer aldığı bir heyet maden sahasında incelemede bulundu.Vatandaşların ve çevre gönüllülerinde katılımıyla Çanakkale İskele Meydanı’nda basın açıklaması yapılarak "Kazdağları Hepimizin" mesajı verildi. 19.07.2019

Benzer Haberler

Dil Seçimi

Turkish Bulgarian Dutch English French German Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Swedish

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya