BİRLİĞİMİZİN MECLİS TOPLANTISI TEKİRDAĞ’DA YAPILDI.

BİRLİĞİMİZİN MECLİS TOPLANTISI TEKİRDAĞ’DA YAPILDI.
12.05.2018 günü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Birlik ve Meclis Başkanı Cahit İNCEOĞLU Başkanlığında toplanan Birlik Meclisimizde, 2017 yılı Faaliyet raporu ve kesin hesapları onaylandıktan sonra organ seçimleri yapıldı.

Tekirdağ B.Şehir Belediye Başkanı Sn: Kadir ALBAYRAK’ın onur konuğu olarak katıldığı ve bir konuşma yaptığı toplantıda Birlik üyeliğine kabul edilen İstanbul-Çatalca, Tekirdağ Çerkezköy ve Ergene, Kütahya-Dumlupınar ve Denizli-Bekilli Belediyeleri ile Birliğin 29 olan üye belediye sayısı 34 e yükselmiş oldu. Birlik Encümen Üyeliklerine Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, Foça Belediye Başkanı Gökhan DEMİRAĞ, Bergama Belediye Başkanı Mehmet GÖNENÇ, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali KANGAL, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer KARATAŞ ,Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Oya ÖZARKON ve Küçükkuyu Belediye Meclis Üyesi Ali CENK seçildiler. Daha sonra Plan Bütçe ve Çevre Komisyonu seçimlerinin yapıldığı meclis toplantısında Birlik Çevre Komisyonu tarafından hazırlanan ‘Trakya Çevre Sorunları Raporu’nun gereğinin yapılması oy birliği ile kabul edildi.12.05.2018 Tekirdağ

 

Benzer Haberler

Dil Seçimi

Turkish Bulgarian Dutch English French German Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Spanish Swedish

Başkanın Mesajı

  • 1
  • 2

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  266 384 40 50
 266 384 40 50
 Soğanyemez Mh No:11/22 Edremit/Balıkesir

Sosyal Medya